Графік прийому лікарів.

Графік прийому лікарів консультативної поліклініки

комунального закладу «Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради


№ каб

Спеціаліст

П.І.П.лікаря

Дні прийому

Години прийому

Дні в які проводиться планова госпіталізація

19

Завідувач консультативної поліклініки лікар-невролог дитячий

Данченко Ірина Анатоліївна

щоденно



09:00 – 16:00


22

невролог дитячий 

Данченко Ірина Анатоліївна

вища кваліфікаційна категорія

   щоденно



09:30 - 11:39



щоденно 

1

Офтальмолог дитячий

Кушнір Лариса Іванівна

вища кваліфікаційна категорія




щоденно




8:00 – 9:00

11:00 - 15:00

щоденно

1

Офтальмолог дитячий

Кухта Тетяна Іванівна

вища кваліфікаційна категорія

щоденно




9:00 - 10:30

щоденно

3

Хірург дитячий

Рубан Михайло Васильович

вища кваліфікаційна категорія

щоденно


з 1.08 по 4.09.19 - відпустка


08:00 – 13:00

щоденно

20














24

Ендокринолог дитячий

Нестругіна Надія Михайлівна

вища кваліфікаційна категорія

щоденно




 5.08.19 - 6.08.19р. чергування


з 19.08 по 23.08.19 - відпустка







12:30 -14:00

Щоденно

Новаківська Алла Володимирівна

перша кваліфікаційна категорія

щоденно



     20.08.19 -чергування

відпустка     до 16.08.19.     

  

 







09:00 - 12:00

Щоденно

9

Алерголог дитячий

Мельник Валентина Петрівна

вища кваліфікаційна категорія

щоденно

21.08.19 - чергування







12:00 – 15:00

Щоденно

2

Ортопед-травматолог

Чередніченко Борис Миколайович

вища кваліфікаційна категорія

щоденно


з 05.08 по 20.08.19 - відпустка



09:00 – 12:00

щоденно

4

Уролог дитячий

Мірошник Петро Віталійович

вища кваліфікаційна категорія

щоденно


з 01.08 по 23.08.29 - відпустка



12:30 – 15:00



щоденно


Гуйда Андрій Валерійович

друга кваліфікаційна категорія

щоденно



з 05.08 -06.08.19 - чергування





12:30 - 15:00

щоденно


24

Гастроентеролог дитячий

Волчкова Наталія Іванівна

вища кваліфікаційна категорія

щоденно





12:30 – 14:00


Щоденно



9

Гінеколог дитячого та підліткового віку

Латиш Ольга Олександрівна

вища кваліфікаційна категорія

щоденно

 

з 26.08 по 30.08.19 - відпустка




8:00 – 15:00

щоденно

8

Отоларинголог дитячий

Бершадська Віра Сергіївна

перша кваліфікаційна категорія





щоденно


 




09:05 - 14:17


щоденно



щоденно












щоденно

Варивода Іван Володимирович

лікар спеціаліст



щоденно

27.08.19 - чергування



9:05 - 14:17

щоденно

5


Кардіолог дитячий


Рябокляч Олена Петрівна

перша кваліфікаційна категорія


щоденно







21.08.19 - чергування

з 22.07 по 16.08.19 - відпустка










12:00 - 15:00


щоденно


21


Кардіолог дитячий


Третяк Лариса Василівна

вища кваліфікаційна категорія


вівторок

четвер





08 - 12:00


вівторок

п`тниця


21

Імунолог дитячий

Назаренко Лілія Іванівна

вища кваліфікаційна категорія

щоденно


5.08.19 і 14.08.19


чергування


з 19.08 по 19.09.19 відпустка 


 


10:00- 13:00


щоденно

21

         Нейрохірург


Габор Марія Іванівна

вт; чт.



з 9:00 до 13:00

вівтрок, четвер

24

Педіатр

Новаківська Алла Володимирівна

перша кваліфікаційна категорія

щоденно


20.08.19 - 

чергування

до 16.08.19 відпустка






09:00 - 12:00 щоденно

9

Пульмонолог дитячий

Назаренко Тетяна Павлівна 

друга кваліфікаційна категорія

щоденно



12:30 - !4:00

щоденно


2

Нефролог дитячий

Темченко Ігор Анатолійович

друга кваліфікаційна категорія


      щоденно


07.08..19 

чергування.






10:00-11:30
щоденно

У графіку можливі зміни в зв’язку з щорічними основними відпустками.

Телефон реєстратури 65-76-06 ( 8:00 – 15:00)


Графік

прийому головних позаштатних фахівців Департаменту Охорони здоров'я

у консультативній поліклініці комунального закладу

«Черкаська обласна дитяча лікарня» Черкаської обласної ради

№ п/п


ПІП

Дні тижня

Години прийому

1

Гастроентеролог

Волчкова Наталія Іванівна

четвер




12:30 – 14:00

2

Офтальмолог

Євтушевська Тетяна Олександрівна

вівторок


09:00 – 12:00

3

Ендокринолог

Нестругіна Надія Михайлівна





понеділок


12:00 – 15:00

4

Невролог

Прокопенко Катерина Іванівна


четвер




12:00 - 15:00

5

Хірург

Кондрацький Микола Іванович

вівторок

09:00 - 12:00

6

Уролог

Мірошник Петро Віталійовиз

понеділок



12:00 - 15:00

7

Ортопед-травматолог

Запорожець Микола Олексійович



середа



12:00 – 15:00

8

Гінеколог дитячого та підліткового віку

Латиш Ольга Олександрівна

щоденно


08:00 – 10:00

9

Кардіоревматолог

Рябокляч Олена Петрівна





четвер


12:00 – 14:00

10

Спеціаліст з імунопрофілактики та дитячої імунології

Назаренко Лілія

Іванівна


четвер

12:00 – 15:00

11

Алерголог

Мельник Валентина

Петрівна




пятниця


12:30 – 15:00

12




13

Нефролог 

Темченко Ігор Анатолійович

понеділок

10:00 - !1:30


Конструктор сайтов
Nethouse